Муфтій ДУМУ «Умма» прийняв семінаристів УГКЦ та студентів НаУКМА

10

photo_2018-09-28_10-31-0127 вересня муфтій ДУМУ «Умма» вже традиційно вітав у стінах Ісламського культурного центру Києва змішану групу з релігійного та світського вишів. Щоб дізнатися про Іслам і мусульман, сюди завітали семінаристи Греко-католицької духовної семінарії та студенти 4 курсу факультету філософії НаУКМА.

Шейх Саід мав з гостями ознайомчу бесіду про Іслам, основи віри, історію та сучасний стан Ісламу й мусульман в Україні. Він також відповів на запитання студентів: про Судний день і про те, як ісламська естахологія описує долю юдеїв і християн після Страшного Суду; у чому суть багатоженства, які правила регламентують життя полігамної родини; походження стереотипу про «ісламський тероризм та екстремізм» тощо.photo_2018-09-28_10-31-12 (2)

Студентам улаштували екскурсію центром, показали їм мечеть, розповіли про особливості ісламської богослужби й роль мечеті в житті мусульман: тут не лише моляться, а й навчаються, обговорюють суспільно корисні справи.

photo_2018-09-28_10-31-12Нагадаємо, торік семінаристи відвідали ІКЦ в компанії студентів іншого світського вишу — факультету релігієзнавства Університету ім. Бориса Грінченка. Ці відвідини запам’яталися хоровим виконанням величальної «Многая літа» на подвір’ї ІКЦ.