Духовно-просвітницький караван — уперше в Кам’янському

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).

6

Мечеть у Кам’янському лише готується до відкриття, а духовно-просвітницький караван «Мухаммад — милість для світів» туди вже доїхав. 30 грудня ціла делегація одновірців з ІКЦ Запоріжжя на чолі з імамом Мухаммадом Мамутовим, директором центру Хамзою Ісою та імамом з Дніпра Едґаром Девлікамовим прибули до Кам’янського, щоб узяти участь у цьому заході.

— Подивіться, яка строката зібралась громада, — зауважив Хамза Іса. — Цей пан — із Єгипту, цей — із Ємену, українці, представники народів Кавказу — і всі тут, щоб поглибити свої знання, заради Всевишнього!»

Гостей вітала місцева громада на чолі з імамом мечеті Кам’янського Віталієм Оверком. Після лекцій, проповідей і невеличких сценок у виконанні місцевих дітлахів і студентів із різних країн, учасники шановного зібрання разом помолилися, після на всіх чекало частування — казан гарячого плову, щойно з вогню.

Короткий відеозвіт про захід можна переглянути за посиланням.