Вітаємо з Курбан-байрамом — святом віри, відданости й щедрості!

10.08.2019

41

Шановні одновірці, брати і сестри! Щиро вітаю вас від імені Духовного управління мусульман України «Умма» з великим мусульманським святом Курбан-байрам (Ід аль-Адха)!

Це свято символізує відданість Всевишньому, жертовність, любов до ближнього. Найголовніше в ньому — бути вдячним Аллагові за те, що Він вивів нас на прямий, правдивий шлях поклоніння й віри, за всі добра, що маємо в цьому житті.

Не менш важливо бути щедрими й жертовними: хто має змогу принести жертву- курбан, нехай зробить це й нагодує тих, хто потребує. Не забуваймо, що найголовніше в цьому святі — віра, відданість і щедрість.

Вітаємо мусульман України й просимо у Всевишнього Аллага миру й милости для нашої країни, зокрема для мусульман на окупованих територіях. Ми — єдина українська умма, попри те, що тимчасово окуповано Крим і Донбас. Мусульмани Криму й Донбасу — українські мусульмани, і ми разом святкуватимемо це велике свято з надією, що вже незабаром нашу землю буде звільнено, і всі мусульмани України зможуть відзначати свої свята без жодних кордонів, блокпостів і без російської військової присутности.

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов