Імами ДУМУ «Умма» на святкових заходах до 28 річниці Незалежности України

25.08.2019

28

День Незалежности — дата, що єднає українців, незалежно від віровизнання. До святкових заходів у містах України долучилися й українські мусульмани, зокрема імами ДУМУ «Умма» з прихожанами своїх мечетей та ісламських центрів.

Представники ДУМУ «Умма» взяли участь у заходах державного рівня: муфтій Саід Ісмагілов — в офіційній частині урочистостей на Майдані Незалежності, а також відвідав на запрошення Президента України офіційний прийом у Маріїнському палаці. Пізніше як військовий капелан з іншими імамами-капеланами, Мурадом Путиліним та Євгеном Глущенком, пройшов у багатоконфесійній коробці фронтових капеланів у «Марші захисників».

Беручи участь в офіційних заходах із нагоди Дня Незалежности, українські мусульмани виявляють свою любов і шану до рідної землі, вдячність за можливість вільно сповідувати свою релігію. Відомо, що той, хто невдячний для людей — невдячний для Всевишнього, що через людей та обставини дарує кожному незліченні добра.

Духівництво різних релігій щороку пліч-о-пліч бере участь не тільки в урочистих заходах, а й у розв’язанні нагальних суспільних проблем і подає чудовий приклад міжрелігійної поваги та злагоди вірним.