ДУМУ «Умма» відкриватиме цього року вже другу мечеть

07.10.2019

63

У місті Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) Дніпропетровської области 20 жовтня відбудеться урочисте відкриття нового ісламського центру та мечеті. 

Мечеть будували на пожертви та руками самих місцевих мусульман. 

«Незабаром їдемо відкривати нову мечеть! — пише шейх Саід на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук». — 20 жовтня о 14:00 відбудеться урочисте відкриття мечеті «Аль-Басір» міста Кам'янське Дніпропетровської области. — Місцева мусульманська громада на чолі з імамом Віталієм Оверком запрошує мусульман і немусульман стати гостями свята, а журналістів — не оминути увагою цю подію. Мечеть протягом двох років будували на пожертви та руками мусульман міста, і тепер це єдиний осередок мусульманського релігійного та культурного життя в Кам'янському».

У новій мечеті створено умови для забезпечення духовних потреб вірних, зокрема для проведення урочистих і скорботних подій — нікаху (одруження) та джаназа-намазу (заупокійної молитви).

В ІКЦ мають діяти курси арабської мови та культури ісламського світу, недільна школа, де навчать читати й запам’ятовувати Коран, читатимуть лекції з основ Ісламу, ісламської етики, історій пророків. А ще тут працюватиме жіночий відділ і різні громадські організації.

Отже, 20 жовтня о 14:00 — м. Кам’янське, Дніпропетровська обл., вул. Василівська, 60 — відкриття ІКЦ та мечеті «Аль-Басір».

Довідки — за номером 093 013-82-05.