«Молитва за сиріт» має підкріплюватися ділом

11.11.2019

34

6 листопада муфтій Саід Ісмагілов узяв участь у «Молитві за сиріт» — обласному заході, влаштованому Управлінням культури, національностей та релігій та Службою у справах дітей та сім’ї КОДА спільно з Альянсом «Україна без сиріт», «Отчий дім» та Київською обласною радою Церков та релігійних організацій у м. Біла Церква.

Вітаючи учасників заходу, здебільшого сім’ї, що мають прибраних дітей, шейх Саід зазначив, що велика винагорода чекає на тих, хто опікується сиротами. Зокрема, навів вислів пророка Мухаммада (мир йому і благословення) про те, що опікуни сиріт будуть поруч із ним у раю. Утім, додав муфтій, турбота про сиріт, надання їм можливости рости в щасливих сім’ях будуть нагороджені вже в земному житті, бо це величезний внесок в українське суспільство:

— Неприродно, щоб діти росли самотніми, без батьків, у штучних умовах сиротинців. Прийняття сиріт у сім’ї та виховання їх — це дуже велика справа та значний внесок у майбутнє не тільки конкретної дитини, а й усього українського суспільства. Прошу Господа благословити сиріт, їхніх усиновителів, Україну та всіх українців!

За повідомленням Управління культури, національностей та релігій КОДА, щороку другої неділі листопада церкви та релігійні організації єднаються в спільній молитві за сиріт. Цього дня вірні моляться за ліпшу долю для дітей-сиріт, за оздоровлення сім’ї, повернення дітей до батьків, за нові гарні родини для сиріт, за зцілення дитячих ран і добрі зміни в житті дітей. Саме напередодні цієї дати й відбулася зустріч у Білій Церкві.

У КОДА підкреслили, що молитва мусить підкріплюватися справами:

— Спільна молитва та заклик до практичних справ у служінні дітям-сиротам — головна передумова того, що Україна стане країною без сиріт. Наслідком цієї події повинні стати суттєві зміни в житті тисяч знедолених дітей.