Адвентистам про Іслам: екскурсія у столичному ІКЦ

25.11.2019

43

20 листопада ісламський культурний центр столиці вкотре приймав групу студентів Українського адвентистського центру вищої освіти. 

Зустрічі з мусульманами відбуваються в рамках курсу релігієзнавства та філософії: студенти особисто спілкуються з представниками тих релігій, що вивчають. Саме тому найважливішою частиною програми стала не екскурсія центром — хоча, звісно, людям, які ніколи не заходили до мечеті, було цікаво, — а спілкування з муфтієм ДУМУ «Умма» Саідом Ісмагіловим, а також його лекція про основи Ісламу, тисячолітню історію цієї релігії на теренах України та життя сучасних мусульманських громад. І найцінніше — можливість поставити питання, що не давали спокою чи просто цікавили, особисто панові муфтію.

Гості розпитували здебільшого про інтегрованість мусульман в українське суспільство, про взаємодію релігійних громад із державними інституціями, про мусульманські традиції. Утім ніхто не мусив обмежувати своє спілкування лише шейхом Саідом — можна було поговорити з випадковими прихожанами, що опинилися в ІКЦ в цей час.

Жагу до знань треба заохочувати, тож студентам подарували релігієзнавчу літературу.