Університет Грінченка цінує співпрацю з ДУМУ «Умма» та муфтієм Саідом Ісмагіловим

10.12.2019

18

9 грудня муфтій Саід Ісмагілов отримав з рук ректора Київського університету ім. Грінченка Віктора Огнев’юка подяку за плідну співпрацю між Духовним управлінням мусульман України «Умма» та вишем. Нагородження відбулося з нагоди грінченківських днів, коли керівництво університету вшановує організації та приватних осіб за партнерство.

Співпраця з духовним управлінням справді дуже плідна: протягом року реалізовано низку спільних проєктів. Зокрема, ДУМУ «Умма» сприяло проведенню в університеті конкурсу на знання історії, культури та віровчення Ісламу, а також делегувало своїх представників для участи в наукових заходах; пан муфтій не раз читав лекції для студентів і приймав студентські делегації в Ісламському культурному центрі Києва. До того ж цього року викладачів вишу запросили взяти участь у Міжнародній літній школі ісламознавства, що відбулася в Стамбулі 6–13 липня.

Але вручення подяки зовсім не означає завершення співпраці — навпаки. Серед найближчих спільних планів — презентація у стінах Університету Грінченка нового українського перекладу книги видатного турецького мислителя XX століття Саїда Нурсі.