Дніпровська громада мусульман увійшла до обласної Громадської ради

12.12.2019

122

9 грудня відбулися установчі збори, де обрано делегатів до Громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації. Серед учасників — представники найрізноманітніших галузей: освіти, екології, спорту, охорони здоров’я, правники та економісти. До виборів долучилися добродійні та релігійні організації, ЗМІ та профспілки з усієї области.

У результаті складного багатогодинного виборчого марафону обрано 35 членів майбутньої Громадської ради. До її складу, зокрема, ввійшла релігійна організація мусульман «Відродження» та її голова Павло Федосов — за це проголосувати 75 делегатів зі 140. Перше засідання Громадської ради заплановано вже на 12 грудня.

Окрім «Відродження» в конкурсі брали участь ще дві громадські організації мусульман: «Мустакбаль-Майбутнє» та Жіноча організація «Благодія».

Пан Федосов сподівається, що робота в такому високому органі допоможе налагодженню конструктивного діалогу з владою, формуванню підвалин стійкого розвитку суспільства та всієї мусульманської громади регіону.