Засідання Ради релігійних організацій при голові Запорізької ОДА

22.12.2019

5

18 грудня імам ІКЦ «Віра» Мухаммад Мамутов узяв участь у засіданні Ради релігійних організацій при голові Запорізької облдержадміністрації (нині цю посаду обіймає пан Віталій Туринок. — Ред.) за участю релігійних лідерів области, а також заступника голови ОДА Марини Кудерчук та директора Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислава Мороко.

Зустріч була присвячена актуальним питанням державно-конфесійних відносин у регіоні, але не тільки їм. Шейх Мухаммад, зокрема, презентував просвітницькі та добродійні проєкти ІКЦ, запропонувавши кілька варіантів співпраці, що зацікавили інших учасників:

— Я розповів про наші проєкти, не оминувши жодної сфери діяльности ІКЦ. І наостанок запропонував представникам інших релігійних організацій згуртуватися та посилити ефект наших доброчинних ініціатив. Наприклад, жінки нашої громадської організації «Сафія» щотижня годують безхатченків гарячими обідами — можна було б робити ці акції більшими або частішими, якби долучився хтось ще.

На перерві до імама підійшло кілька людей, що їм сподобалася пропозиція, й вони пообіцяли розглянути її у своїх громадах, а потім зв’язатися та обговорити питання докладно.