Показати особистість Пророка через акції, що розкривають окремі його риси

02.01.2020

31

28 грудня в Запорізькому обласному театрі ляльок відбувся фінальний урочистий захід у рамках культурно-просвітницької акції «Мухаммад — милість для світів». Провели його традиційно з розмахом, запросивши представників інших релігійних громад міста та просто містян, незалежно від віровизнання.

За словами імама ІКЦ «Віра» Мухаммада Мамутова, цей був своєрідний «підсумковий концерт», що став логічним завершенням низки заходів ІКЦ, що їх проводили ще від місяця народження пророка Мухаммада (мир йому та благословення), раббі аль-авваль:

— Кожна з цих акцій була присвячена одній із рис Пророка (мир йому та благословення). Це й допомога незаможним та багатодітним родинам, і роздача гарячих обідів безхатченкам, і участь в екологічних ініціативах, і освітні проєкти. Саме з його вчинків ми черпали ідеї та натхнення для всіх заходів і прагнули показати духовну красу та велич цієї історичної особистости.

Цього ж дня в ІКЦ Запоріжжя «Віра» було представлено фото- й відеозвіт про заходи, проведені за рік. Після вітальних промов та інформаційної частини розпочався власне концерт. Свої номери показали як українські колективи, так і представники діаспор — близькосхідних, кавказьких, африканських тощо.

ІКЦ Запоріжжя щиро дякує всім, хто долучається до добродійних та просвітницьких ініціатив, та бажає всім Божого благословення.