Співчуття народові Азербайджану у 30 роковини «Чорного січня»

20.01.2020

15

Сьогодні в народу Азербайджану скорботна дата — 30 роковини кривавого придушення політичної опозиції радяськими військами. Муфтій Саід Ісмагілов висловив із цього приводу свої співчуття, надіславши офіційного листа Надзвичайному і Повноважному Послові Азербайджанської Республіки в Україні Азерові Худієву:

Високошановний Пане Азере Худієв!

Мир Вам і милість Всевишнього Аллага!

Духовне управління мусульман України «УММА» від імені мусульман України висловлює свої найщиріші співчуття з приводу роковин трагічної дати 20 січня 1991 року.

«Воістину, ми належимо Аллагові й до Нього ми вертаємося» (Коран 2:156).

Аллагові належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій термін.

Ми просимо у Всевишнього прощення та милості для покійних, просимо дарувати їм велику нагороду та зібрати їх із пророком Мухаммадом (мир йому і благословення) на найвищих рівнях Раю.

Духовне управління мусульман України «Умма» співчуває рідним і близьким загиблих і постраждалих унаслідок цієї жахливої каральної акції.

З добрими молитвами та найкращими побажаннями

Муфтій ДУМУ «Умма» шейх Саід Ісмагілов

Нагадаємо, «Чорний січень» (азерб. Qara Yanvar), або «Кривавий січень» (азерб. Qanlı Yanvar) — придушення політичної опозиції радянськими військами 20 січня 1990 року в столиці Азербайджану — місті Баку, що завершилося загибеллю понад сотні мирних жителів, здебільшого азербайджанців. Подібні події відбулися перед цим в Алма-Аті (1986) та Тбілісі (1989), а пізніше — у Душанбе (1990), Вільнюсі та Ризі (1991).