«Зрада» не пройде: з Днем Соборности України!

22.01.2020

15

Сьогодні в Україні дуже важливе національне свято, якому, на жаль, приділяють менше уваги, ніж мали б — День Соборности України.

Сто один рік тому Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка вирішили об’єднатися з великою метою — створити єдину незалежну Українську Державу.

Чому я кажу, що це важливе національне свято? Бо воно символізує повернення та об’єднання українських земель. Понад сто років тому українці довели, що це можливо.

Україна споконвіку боронила свою незалежність і єдність, це стало мало не національною ідеєю. Дивлячись, скільки сил і життів віддано за нашу соборність і незалежність — ми повинні високо цінувати ці здобутки. Я противник будь-яких розмов про «втрату України», «втрату незалежности», «зникнення держави» та інших панічних гасел.

Невже мільйони українців боронилися й перемагали, щоб їх нащадки ставили під сумнів цю героїчну боротьбу? Що ж це за слабкість?! Що за неповага до самих себе? Ні в кого не повинно бути й сумніву щодо існування та незалежности нашої держави. Це аксіома, що має бути в голові та серці кожного українця!

Нехай наші вороги затямлять: Україна є, вона незалежна, єдина, соборна й буде такою надалі. І нехай вони усвідомлять, що ми повертатимемо окуповані Крим і Донбас, тож у нас попереду нові історичні дати: День звільнення Донбасу та День звільнення Криму.

Для досягнення великих успіхів треба ставити високу мету, і День Соборности — найкраща дата, щоб учергове нагадати: ми гідні, амбітні та хоробрі, ми все пам’ятаємо та вернемо своє.

Мусульмани України — невіддільна частина української політичної нації. Ми стоїмо на варті українських національних інтересів, на варті нашої єдности, соборности й незалежности.

З Днем Соборности, шановні українці!

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов