Муфтій Саід Ісмагілов на відкритті бізнес-асоціації TURKSID

12.02.2020

33

У суботу, 8 лютого, в готелі «Інтерконтиненталь» відбулася церемонія урочистого відкриття бізнес-асоціації TURKSID — на запрошення організаторів її відвідав муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов. 

За словами шейха Саіда, створення таких організацій не тільки трохи пожвавить українську економіку, а й підтримає малий та середній бізнес:

— Я переконаний, що подібні організації захищатимуть інтереси інвесторів, що вкладатимуть кошти в Україну, відкриватимуть тут свій бізнес, а також мусульманських підприємців України. Саме так, адже більшість людей, що вже співпрацюють з асоціацією — це мусульмани, це люди з малого та середнього бізнесу, що намагаються залучати в Україну інвестиції та налагодити експорт української продукції, зокрема до Туреччини.

Довідка: TURKSID — міжнародна бізнес-асоціація, що підтримує та заохочує відповідальний, професійний та етичний підхід до бізнесу. Організація має представництва у трьох державах: Україні, Туреччині та Румунії, але існують амбітні плани мати більше представництв по всьому світі для посилення економічної та гуманітарної співпраці, культурних і дипломатичних відносин.