Про можливе майбутнє українських мусульман говорили на міжнародній конференції в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
24.02.2020

52

21 лютого в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка відбулася міжнародна наукова конференція «Вплив релігії на незалежність, політику та суспільство України», організована інститутом у співпраці з Claremont McKenna College (США).

Серед учасників обговорення — відомі суспільні діячі, науковці, представники релігійних організацій, що діють в Україні. Українських мусульман представляв муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов.

У своєму виступі шейх Саід розповів про позиції різних мусульманських організацій і духовних управлінь у питанні національних інтересів України та змоделював можливе майбутнє української мусульманської громади.