Імам поганого не порадить: не гайте часу в карантині!

20.03.2020

77

Імам мечеті харківського ІКЦ Євген Глущенко записав відеозвернення, в якому закликає всіх провести карантин максимально корисно, збільшивши якісний час зі своєю родиною та зайнявшись самоосвітою. Він нагадав, що карантин скінчиться, і наступне вікно вільного часу може з’явитися нескоро:

— Не гайте часу! Подивіться, скільки можливостей у нас з’явилося для того, щоб зайнятися тими речами, які ми відкладали до цього: проводити час з родиною, читати книжки, навчатися чогось. Це ті речі, про які ми забували у щоденному, щотижневому марафоні роботи та за іншими справами, але зараз з’явився час. Коли ми економимо багато на перебуванні в магазинах, перебуванні в суспільстві — зараз ми більше перебуваємо вдома й можемо займатися тим, що ми відкладали.

Я почав кілька днів тому займатися зі своїм сином арабською, а вчора ми з одним із братів почали вивчати арабський алфавіт, для того, щоб він почав читати Коран арабською мовою — мовою оригіналу. Я почав більше читати книжок, бо тепер це можливо. Це чудова нагода для нас у ці дні!

Дуже скоро цей карантин закінчиться. Два тижні, три тижні, але він скінчиться, бо нема нічого вічного. Не гайте цих моментів і проводьте більше часу з родиною, піклуйтесь про них зараз, про себе і свої знання й не гайте цих золотих моментів! 

Я бажаю вам миру та здоров’я! Ассаляму алейкум!