Поліція складатиме адмінпротоколи за масові зібрання: нарада у голови ХОДА

25.03.2020

18

Чалма та медична маска — так виглядав харківський імам Євген Глущенко, прибувши на термінову нараду з представниками релігійних організацій, скликану 24 березня головою ХОДА Олексієм Кучером. З ним був і директор харківського ІКЦ Шаді Отман — також у масці. 

Пан Кучер закликав релігійних лідерів бути відповідальними, дбати про здоров’я вірних і поширювати правдиву інформацію про заходи карантину. Він із сумом згадав випадки порушення правил карантину, як-то масове зібрання в одному з храмів Харкова. 

Начальник ГУ Національної поліції України в Харківській області Валерій Сокуренко, що теж брав участь у нараді, попередив про, що поліція реагуватиме на такі випадки:

— Такого точно не повинно бути, і за таке ми будемо складати адмінпротоколи. Ми мусимо це робити й ми будемо це робити. Я не кажу про кримінальну відповідальність, але про адміністративну кажу вже зараз.

Шановні одновірці! Нагадуємо вам, що, згідно з хадисом пророка Мухаммада (мир йому і благословення), людина має спершу зробити все від неї залежне, і тільки потім покладатися на Аллага — аж ніяк не навпаки! 

Бережімо себе, дбаймо про самотніх знайомих і сусідів із групи ризику, лишаймося вдома, молімося про визволення з цієї біди, а тим часом займаймося самоосвітою, саморозвитком і проводьмо час із сім’єю!