Продуктові набори для незаможних із груп ризику Кам’янського та Одеси

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
08.04.2020

15

Кількадесят пакетів із базовими продуктами та засобами гігієни розвезли одиноким літнім людям і людям з інвалідністю представники мусульманської громади Кам’янського на чолі з імамом Віталієм Оверком.

Мусульмани вважають за обов’язок запомагати тих, хто опинився у скруті чи в групі ризику. Представники мечеті «Аль-Басир» щиро дякують усім добродійникам, що їхні пожертви вможливили надання такої допомоги, а також висловлюють подяку помічниці міського голови Марка Чернявського, директору Департаменту соціальної політики Олені Посилаєвій, та керівникам центрів соціального забезпечення.

Імам закликає одновірців не припиняти подібних ініціатив і нагадує слова Пророка (мир йому і благословення) про те, що найліпші з-поміж людей — ті, хто найкорисніший для інших.

До збору коштів на продуктові набори для малозабезпечених і людей із груп ризику у своєму місті долучилися й прихожани Ісламського культурного центру Одеси.