Співчуваємо близьким загиблого Муси Сулейманова

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
27.07.2020

77

Від імені мусульманської громади України висловлюємо співчуття батькам і близьким маленького кримського татарина Муси Сулейманова.

Просимо Всевишнього Аллага бути милостивим до малюка та його батьків! Просимо Всевишнього Аллага, щоб хлопчик став причиною того, що його батьки увійдуть до раю!

Воістину, Аллагові належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій термін.

Ми бажаємо терпіння родині, що понад рік стійко зносить нещастя за нещастям: обшуки та арешти спершу батька, а потім і дядька Муси, а тепер і його трагічну загибель. Посланець Аллага (мир йому і благословення) казав про терпіння, що мають виявити родичі покійного:

«Якщо когось із рабів (Аллага) спіткає нещастя, а він скаже: „Воістину, ми належимо Аллагові й до Нього повернемося! Аллагу, нагороди мене в нещасті моїм і дай мені натомість щось ліпше!“ — Аллаг Всевишній неодмінно нагородить його в його біді й дасть йому натомість щось ліпше».

Трирічний Муса Сулейманов — молодший син кримського політв’язня Руслана Сулейманова. Хлопчик зник 24 липня 2020 року. Три доби кілька тисяч людей з усього півострова шукали дитину. На жаль, Мусу знайшли мертвим у стічній ямі. Дженазе (поховання) відбулося сьогодні, 27 липня.