Муфтій Саід Ісмагілов — за перейменування однієї з київських вулиць на честь Джохара Дудаєва

29.07.2020

17

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов підтримав прохання командира міжнародного миротворчого батальйону ім. Джохара Дудаєва, Адама Осмаєва, про перейменування однієї з київських вулиць на честь першого президента Ічкерії.

Пан Осмаєв дізнався про черговий розгляд можливости надання одній із вулиць столиці імені Дудаєва й надіслав звернення до міського голови Віталія Кличка та секретаря Київради Володимира Прокопіва, зазначивши, що Джохар Дудаєв зробив багато не тільки для свободи чеченського народу, а й для свободи всіх народів колишнього СРСР, завжди з теплом відгукувався про свої роки служби в Україні; що на честь цього лідера вже названо вулиці та площі в таких містах, як Варшава, Рига, Вільнюс, Стамбул, Анкара тощо, а ще миротворчий батальйон, що боронив суверенітет і територіальну цілісність України на східному фронті.

Муфтій Саід Ісмагілов, своєю чергою, надіслав офіційного листа міському голові, попросивши від імені очолюваного ним Духовного управління мусульман України «Умма» підтримати цю ініціативу.

Наводимо повний текст документа:

Шановний Віталію Володимировичу!

Дозвольте висловити свою повагу від імені Духовного управління мусульман України «Умма» Вам особисто та Київській міській державній адміністрації та звернутися з наступним проханням.

Як духовний лідер мусульман України я звертаюся до Вас із проханням підтримати ініціативу перейменування вулиці Іскрівська на честь Джохара Дудаєва і внести це питання в порядок денний засідання КМДА, яке відбудеться наступного тижня.

Джохар Дудаєв відомий підтримкою українців у прагненні до своєї свободи та незалежності. Сподіваємось на ухвалення позитивного рішення щодо перейменування вулиці Іскрівська на честь Джохара Дудаєва.

Дозвольте скористатися цією можливістю, щоб запевнити в нашій найвищій повазі та висловити сподівання на плідну співпрацю.

З добрими молитвами та найкращими побажаннями

Муфтій ДУМУ «Умма» шейх Саід Ісмагілов.