Щирі співчуття народові Лівану з приводу промислового вибуху, що зруйнував половину столиці

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
05.08.2020

27

Щонайменше 78 осіб загинуло, понад 4000 отримали поранення та понад 300 000 лишилися без домівок: промисловий вибух у порту Бейрута струсив не тільки ціле місто, а й серця людей у цілому світі. 

Щиро співчуваємо всім, кого зачепила ця жахлива трагедія. Усім, хто досі не може вийти на зв’язок із близькими та переконатися, що ті в безпеці. Усім, хто тепер мусить відбудовувати своє життя з руїн.

Наші серця з народом Лівану, що в одну мить практично втратив столицю з її інфраструктурою! За оцінками фахівців, руйнувань зазнала мало не половина міста.

Ми закликаємо всіх людей доброї волі долучитися до допомоги постраждалим і разом подолати ще одну катастрофу, що є неодмінною супутницею будь-яких руйнувань такого масштабу, незалежно від причини — гуманітарну. Найближчими днями чи не півмільйона людей залежатимуть від гуманітарного постачання їжі та навіть питної води.

Інколи не обов’язково їхати з гуманітарною місією до іншої країни, щоб допомогти людям. Ми закликаємо кожного уважніше подивитися навкруги. Нехай ми живемо далеко від Лівану, але цілком можливо, що в нашому глобалізованому світі поряд із нами живе хтось, кого вибух у Бейруті вразив особисто. Можливо, хтось утратив родича, друга чи годувальника — ті самі студенти, що вчаться за кордоном, могли раптом опинитися в ситуації, коли вони лишилися в чужій країні без фінансової підтримки сім’ї, що сьогодні втратила все, нажите тяжкою працею.

Просимо Господа про зцілення тілесних і духовних ран постраждалих, про якнайскоріше відновлення більш-менш звичного ритму життя! Просимо Господа, щоб ця трагедія не спричинила низку соціальних та економічних катастроф, що призведуть до хаосу та зубожіння народ Лівану!

Трагедії не болять менше тільки через те, що сталися без чийогось злого наміру — це робить їх хіба трохи менш гіркими.

Воістину, ми належимо Аллагові, й до Нього наше повернення! Нема сили та могутности ні в кого, крім Нього! Ми шукаємо прихистку в Аллага!