Наркоманія та алкоголізм «молодшають»: у Дніпрі ініційовано круглий стіл для розв’язання проблеми

26.08.2020

10

23 серпня заступник муфтія ДУМУ «Умма» Едґар Девлікамов узяв участь у зустрічі, ініційованій Громадською спілкою «Міжнародна антинаркотична асоціація» (МАА). Цільова авдиторія зібрання — громадські активісти, представники місцевої влади, правоохоронці та духовні лідери.

Обговорювали проблему стрімкого поширення алкогольної та наркотичної залежностей серед населення та стрімке зниження середнього віку залежних осіб, що бентежить найбільше. За офіційною статистикою, в Україні близько 1 млн наркозалежних, але реальні цифри щонайменше втричі вищі.

Учасники зустрічі вирішили ініціювати проведення круглого столу «Налагодження суспільного діалогу для розв’язання гострих соціальних проблем м. Дніпро».

За підсумками заходу має бути підготоване звернення до міського голови Бориса Філатова й депутатів Міської ради Дніпра, народних депутатів України щодо масштабів наркокатастофи в місті та способів можливого розв’язання проблеми. Також учасники шукатимуть підтримки муніципальної влади в реалізації ініціатив у сфері профілактики девіантної поведінки серед молоді.