Муфтій Саід Ісмагілов узяв участь у відзначенні Дня Індонезії на запрошення Посла

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
01.09.2020

22

На цих вихідних в індонезійському секторі Ботанічного саду ім. Гришка проходив один з етапів відзначення Дня Індонезії. На неформальному прийнятті, влаштованому Посольством Республіки Індонезія в Україні, був присутній муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов і декілька прихожан київської мечеті духовного управління. Господарями свята були Надзвичайний та Повноважний Посол Індонезії в Україні пан Юдді Кріснанді (Yuddy Chrisnandi) і його дружина Веллі Елвіра (Velly Elvira).

Відкриваючи захід, пан Посол підкреслив, що вони мали на меті відзначити одразу дві річниці Незалежности: 75-ту Індонезії та 29-ту України, до якої вони мають велику пошану. Саме тому в оформленні використали кольори обох прапорів: білий-червоний та жовтий-блакитний.

Шейх Саід привітав індонезійський народ в особі пана Посла з цією визначною датою, побажавши миру, процвітання і злагоди.

Після короткої та неформальної урочистої частини на гостей чекала цікава програма: руханка (з дотриманням соціальної дистанції), спортивні змагання, а ще частування національними індонезійськими стравами на фуршеті з барбекю.