Імами ДУМУ «Умма» взяли участь у вебінарах «Твоє право на свободу віросповідання»

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
21.09.2020

24

15–17 вересня Інститут релігійної свободи (ІРС) провів серію безплатних вебінарів у програмі Zoom для релігійних діячів із різних областей України. На них презентовано збірку «Твоє право на свободу віросповідання», а також обговорено практичні проблеми застосування релігійного законодавства. Імами ДУМУ «Умма» з громад у різних регіонах долучилися до обговорення.

Автор посібника, виконавчий директор ІРС Максим Васін, ділиться цінними юридичними порадами, що ґрунтуються на його багаторічному досвіді захисту релігійних прав. Ця публікація буде корисною не лише оглядом більшости міжнародних документів і законодавчих актів України в галузі релігійної свободи, а й завдяки коментарям юриста щодо практичного їх застосування.

Презентація посібника для широкого загалу відбулася 31 серпня. За інформацією ІРС, він став результатом співпраці нідерландської організації ПАКС та української правозахисної організації Інститут релігійної свободи. В основу співпраці закладена реалізація заходів, що зміцнюють свободу віровизнання як один із головних елементів загальної політики в галузі прав людини та опрацювання практичного інструментарію, що дозволить мінімізувати наявні та потенційні виклики в релігійних громадах і зміцнити традицію релігійного плюралізму та рівности в Україні.