Муфтій Саід Ісмагілов на відкритті нового фонтану в парку «Володимирська гірка»

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
23.09.2020

14

19 вересня муфтій Саід Ісмагілов разом з іншими релігійними діячами столиці на запрошення міського голови Віталія Кличка взяв участь в урочистому відкритті нового фонтану в парку «Володимирська гірка». На захід запросили представників різних релігій і конфесій, адже це не просто культурна подія для Києва: ангела Микаїла (Михаїла) визнають усі авраамічні релігії, зокрема мусульмани.

Шейх Саід відзначив:

— Люблю тонкий символізм. Здається Архистратиг Михаїл повернутий обличчям і тим, що в нього в руках (меч. — Ред.) до Москви. Респект за такий влучний символізм!

Муфтій зазначив, що ангела Микаїла згадано у Священному Корані, адже, за ісламською традицією, це один із головних ангелів:

— Щоправда, в сунітському Ісламі ангелів не зображують, їх не втілюють у скульптури й не поєднують з атрибутами зброї, як це заведено в християнській традиції.