Імами-капелани везуть військовослужбовцям-мусульманам халяльні гостинці

16.12.2020

41

Імами-капелани завдяки допомозі небайдужих людей, громадян України та закордонних добродійників, придбали та доправляють військовослужбовцям-мусульманам Збройних сил України халяльні гостинці.

«Для мусульман двох військових частин, — розказують на «Фейсбук» сторінці УВКМУ імами-капелани. — Завдяки друзям-волонтерам в Україні та за кордоном капеланська служба мусульман намагається хоча б інколи забезпечити військових-одновірців м'ясними виробами! Молитви за всіх причетних до підтримки!»

Разом з халяльними м’ясними виробами воїни-мусульмани отримають воду з мекканського джерела Замзам, релігійну літературу та ароматичні олії.

Як зазначають в Управлінні військового капеланства мусульман України, сьогодні в українському війську не зважають на потреби військовослужбовців різної віри та світоглядних переконань, зокрема в харчуванні: відсутнє вегетаріанське меню, не кажучи про халяль, кошер тощо.

Діяльність Управління військового капеланства мусульман України можна окреслити такими напрямами, як духовна робота з військовими, що передбачає відвідування їх у частинах, надання їм допомоги, насамперед психологічної; безпосередня робота в зоні АТО/ООС, роботу з військовими шпиталями, моральну та матеріальну підтримку всім воїнам без винятку — чи то мусульмани, чи послідовники інших релігій; а також допомогу родинам загиблих.