Імам Євген Глущенко з подарунками завітав до харківської Центральної бібліотеки

30.03.2021

64

Вже вдруге від початку карантину імам ДУМУ «Умма» в Харкові Євген Глущенко відвідав Центральну бібліотеку ім. Г. Квітки-Основ'яненка — як і перед цим, не з порожніми руками. Десятки примірників книг для дітей і підлітків, що поповнять книжкові полиці не тільки цієї книгозбірні, а й закладів, що входять до її бібліотечної системи, передано директорці Людмилі Муравйовій-Макаровій. 

За словами Євгена Глущенко, минулого разу ісламську та ісламознавчу літературу подаровано бібліотеці на її прохання. Особливо заклад цікавив переклад смислів Корану українською мовою, а також історія Корану та коранічного тексту. А цього разу ініціативу виявила мусульманська громада міста, пам'ятаючи про побажання працівників бібліотеки, їхній щирий інтерес і вдячність, з якою прийнято подарунки.

З не меншою вдячністю бібліотека прийняла кілька десятків книг і цього разу, в тому числі дитячі оповідання, книги про стосунки батьків і дітей, адаптований для дітей життєпис пророка «Мухаммад і ти», написаний Аліною Мартиновою — історикинею, письменницею, волонтеркою. Передано й розмальовки різної тематики, зокрема такі, що допомагають опанувати арабську мову, та багато інших книжок, що можуть бути цікаві дітям і підліткам. Подаровано свіже перевидання перекладу Священного Корану.

Найближчим часом закладові мають передати нерелігійну літературу для дітей та юнацтва, що її так не вистачає книгозбірням, а також релігійні та релігієзнавчі книги, видані за сприяння Інституту ісламської думки (США) — для дорослої читацької аудиторії.