Наймолодші львівські мусульмани змагалися в знанні біографії пророка Мухаммада

15.06.2021

14

В Ісламському культурному центрі ім. Мухаммада Асада (Львів) цими вихідними відбувся дитячий конкурс на знання біографії пророка Мухаммада (мир йому і благословення).

Діти й підлітки перед конкурсом щонеділі відвідували курси Корану в ІКЦ, й за гідну підготовку юних мусульман керівництво центру в особі Аміна аль-Касема та імам мечеті Мурат Сулейманов, голова Всеукраїнської асоціації з вивчення Корану, висловили особливу подяку викладачці Аліні Мартиновій (Аліна Мартинова — історик, письменниця й волонтерка, переселенка з Донбасу, що живе з сім'єю у Львові, знайома юним мусульманам за дитячими оповіданнями, написаним свого часу для газети «Арраід", і за авторською книгою «Мухаммад і ти», презентованої в листопаді минулого року.ред.).

«Цього разу у знанні життєпису Пророка (мир йому і благословення) змагалися учні старшої групи. У молодших такий конкурс ще попереду, — розповідає шейх Мурат. — За підсумками визначили найкращих на цей момент знавців біографії Пророка серед дітей: перше місце посів Адам, друге поділили Ібрагим і Шаян, на третій позиції — Мухаммад, а четверте місце в Абу-Бакра».

Утім, не тільки переможці конкурсу отримали призи — усі без винятку учасники конкурсу отримали подарунки як заохочення їхнього потягу до знань і старанности у вивченні біографії Пророка (мир йому і благословення).