Імам-капелан Сергій Путилін нагороджений грамотою Верховної Ради

05.10.2022

209

Голова Управління Військового капеланства ДУМУ «Умма» Сергій Путилін отримав грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». 

Церемонія нагородження відбулася в Будинку митрополита Національного заповідника «Софія Київська». На заході були присутні голова ВР Руслан Стефанчук, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, заступниця міністра оборони Ганна Маляр, представники церков і релігійних організацій, військові капелани, волонтери та громадські діячі.

За словами виконувача обов'язків муфтія Духовного управління «Умма» Мурата Сулейманова, імам-капелан Хаджи-Мурад (Сергій) Путилін, безумовно гідний цієї відзнаки: 

— Наш брат Хаджи-Мурад від самого початку війни, ще у 2014 році, присвятив себе цьому служінню. Він відвідував воїнів-мусульман, підтримував їх духовно, допомагав, завжди був на зв'язку. І він має великий авторитет серед мусульман в армії, серед своїх колег — капеланів інших віросповідань. Його знають на фронті. Тому я переконаний, що це саме той випадок, коли відзначають людину, що справді на це заслуговує.

Відповідно до розпорядження голови ВР імам-капелан Сергій Путилін нагороджений за вагомий особистий внесок у зміцнення духовности українського народу, морально-психологічну підтримку військовослужбовців в умовах російської агресії, просвітницьку та волонтерську діяльність.

Отримуючи нагороду, імам-капелан був лаконічний: 

— Слава Всемогутньому! Слава Україні! Слава українському народу!