Мурат Сулейманов розповів студентам УКУ про іслам і мусульман

13.10.2022

52

Український католицький університет (УКУ), кожен факультет якого крім надання ґрунтовних знань плекає академічну свободу, громадянську відповідальність, партнерство і солідарність в ім’я слави Божої, дає можливість студентам вивчати релігійні та культурні традиції, формує публічний простір для інтелектуального спілкування й активних дій. Багато уваги тут приділяють і питанням міжконфесійного діалогу.

Студенти курсу програми УКУ «Культурологія» 4 жовтня відвідали львівський Ісламський культурний центр ім. Мухаммада Асада, де імам Мурат Сулейманов розповів їм про основи віровчення ісламу та традиції мусульман.

Шейх Мурат виконує обов’язки муфтія Духовного управління мусульман України «Умма», а ще він хафіз (той, хто знає Коран напам’ять. — Ред.) та очолює Всеукраїнську асоціацію з вивчення Священного Корану. Тож студенти, прослухавши змістовну лекцію, мали можливість поставити питання справді авторитетному релігійному діячеві та фахівцю-ісламознавцю.

Цікавість до ісламу та його послідовників виявляють не тільки в УКУ. Як повідомляла Львівська православна богословська академія, у рамках Програми «Діалог» і за сприяння Центру міжрелігійного та міжконфесійного діалогу «Лібертас» доцентка ЛПБА Оксана Онищук провела 10 вересня для студентів магістратури семінар на тему «Життя пророка Мухаммада».