Муфтій Сулейманов у Одесі провів декілька зустрічей

08.12.2022

32

Муфтій ДУМУ «Умма» Мурат Сулейманов відвідав Одесу та зустрівся з начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком. Темою зустрічі була співпраця з мусульманською громадою міста. 

Також  під час свого візиту Мурат Сулейманов зустрівся з кліриками Одеської єпархії та військовими капеланами: ієромонахом Єремією (Юрченком) та ієреєм Юрієм Баргановим

Ознайомча зустріч відбулася в Ісламському культурному центрі «Аль-Масар» (Одеса), куди завітало духівництво.

Шейх Мурат підкреслив, що ДУМУ «Умма» завжди було відкрите до діалогу з представниками інших релігій та конфесій, що обстоюють інтереси української держави, і надалі триматиме цей курс.

Муфтій розповів гостям про роботу імамів-капеланів на лінії фронту, а також заявив про готовність мусульманської громади підтримувати та реалізовувати соціальні програми в місті:

Війна, на жаль, стала частиною нашого повсякденного життя.  Ми, мусульмани, як і віряни інших конфесій, підтримуємо справедливу боротьбу українського народу. Я приїхав до Одеси, щоб провести декілька зустрічей та подивитись, чим місцева мусульманська громада може допомогти місту.

За словами Мурата Сулейманова, такі зустрічі зі священниками дають можливість спільно діяти на духовному фронті:

Такі зібрання яскраво демонструють, що українцям різної віри вдається досягти порозуміння та об'єднатися навколо універсальних цінностей.

Своєю чергою ієромонах Єремія передав муфтію вітання від очільника Одеської єпархії Православної Церкви України єпископа Афанасія, а також подякував за тепле прийняття. Він розповів про основні аспекти служби капеланства та про діяльність Одеської єпархії у добродійному та волонтерському напрямках.