Муфтій ДУМУ «Умма» привітав захисників з Днем Збройних сил України

08.12.2022

38

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Мурат Сулейманов звернувся до військовослужбовців і працівників ЗСУ, привітавши їх з Днем Збройних сил України. Він підкреслив їхню стійкість, витримку та самовіддане служіння українському народові.

У поширеному муфтієм вітанні в соцмережі «Фейсбук» сказано: 

«Шановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України!
Щиро вітаю всіх Вас з Днем Збройних сил України!
У день професійного свята військовослужбовці Збройних сил України продовжують виконувати свою найважливішу місію — боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора.
Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідні наслідування прийдешніми поколіннями. Бажаю воїнам міцного здоров’я, невичерпної енергії та незламної віри, мирного неба, благополуччя, а їхнім сім’ям — героїв, які завжди повертаються додому!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою муфтій ДУМУ „Умма“ Мурат Сулейманов».

Як ми не раз повідомляли, в лавах ЗСУ служить чимало мусульман — військовиків і працівників невійськових спеціальностей. Вони боронять Україну на фронті, служать парамедиками, наближають перемогу як волонтери. Для забезпечення у війську духовних, релігійних потреб мусульман ще 2014 року створено Управління військового капеланства мусульман України

Також нагадаємо, що шейх Саід Ісмагілов, який був муфтієм ДУМУ «Умма» 13 років, на початку повномасштабного вторгнення РФ склав свої повноваження та присвятив себе обороні Батьківщини та порятунку наших поранених, пішовши на фронт стрільцем-парамедиком.