Муфтій Мурат Сулейманов зустрівся з міським головою Дніпра

30.01.2023

45

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Мурат Сулейманов, перебуваючи з візитом у Дніпрі зустрівся з міським головою Борисом Філатовим.

Зустріч відбулася у стінах Дніпровської міської ради. Шейха Мурата супроводжував імам Ісламського культурного центру Дніпра Віталій Оверко

Муфтій підкреслив, що ДУМУ «Умма» завжди зацікавлене в діалозі з представниками органів місцевого самоврядування, що обстоюють інтереси української держави, та надалі триматиме цей курс.

Мурат Сулейманов розповів очільнику Дніпра про діяльність ДУМУ «Умма», зокрема добродійну, просвітницьку та волонтерську. Докладно говорили про роботу імамів-капеланів на лінії фронту.

Муфтій запевнив міського голову в готовності мусульманської громади Дніпра реалізовувати соціальні та гуманітарні проєкти:

Ми, мусульмани, стоїмо на позиції справедливої боротьби українського народу. Я приїхав до Дніпра, щоб провести кілька зустрічей та переглянути можливості місцевої мусульманської громади, яка може допомогти місту.

У фейсбук-дописі, присвяченому зустрічі, Борис Філатов зауважив, що давно товаришує з колишнім муфтієм ДУМУ «Умма», Саідом Ісмагіловим, вони товаришують і тепер, коли шейх Саід пішов воювати. 

«<…> Настав час зустрітись та познайомитись з новим муфтієм Духовного управління мусульман України, шейхом Муратом — молодою, освіченою та харизматичною людиною», — написав Філатов, додавши, що міська влада завжди поруч з мусульманами України.

«Звертайтесь за допомогою та підтримкою, коли вважаєте за потрібне», — наголосив міський голова Дніпра.