«Поки житимуть знавці Корану, Послання житиме поміж людьми»: в ІКЦ відбувся конкурс Корану

30.05.2023

37

В Ісламському культурному центрі Києва успішно завершився другий семестр з вивчення Корану для учнів гімназії «Наше майбутнє». Українська асоціація з вивчення Корану в день останнього уроку підготувала для учнів подарунки, а також відзнаки для відмінників. Також для учнів був організований конкурс Корану.

За словами директорки ісламської гімназії Руслани Марцінишин, гурток з вивчення Книги Аллага систематично відвідувало близько 70 учнів: 

— Учні протягом навчального року вивчали нові сури та закріплювали вивчене. Малеча, наприклад, цього року лише вчилася читати Коран за правилами таджвіду. 

Один з учителів Всеукраїнської асоціації з вивчення Корану Хайдер аль-Хадж переконаний, що такі уроки не тільки дають можливість охочим вивчити священний текст, а й неабияк розвивають пам’ять дитини:

— З волі Всевишнього ми завершили конкурс з вивчення Священного Корану. Конкурсанти продемонстрували свої вміння з найкращої сторони. Поки житимуть знавці Корану, Послання житиме поміж людьми. <…> На учасників чекали призи у вигляді грамоти та збірки Корану.