В ІКЦ Києва розпочався інтенсивний курс вивчення Корану

09.06.2023

82

Всеукраїнська асоціація з вивчення Корану розпочала 10-денний інтенсивний курс для дітей.

Заняття відбуваються у приміщенні Ісламського культурного центру Києва. На традиційні літні курси цього разу записалося близько 25 дітей і підлітків.

У щоденній півторагодинній програмі: повторення арабських літер, техніка правильного читання та вивчення священних сур. 

Учнів поділили за рівнем знань. Хлопчиків, що вже мають певні навички читання арабською, навчатиме представник Всеукраїнської асоціації з вивчення Корану шейх Хайдер аль-Хадж. Дітей, що лише розпочали навчання, взяв під опіку викладач арабської мови та Корану Мамеді Ібраїмов.

За словами шейха Мамеді, літні канікули — прекрасний час для саморозвитку та самоосвіти, зокрема в питаннях обізнаности в питаннях релігії та поклоніння: 

— Ініційовані Всеукраїнською асоціацією з вивчення Корану уроки мотивують молодь вивчати Священну Книгу, поглиблювати знання, та зміцнюють духовність юних мусульман. <…> Програма курсу охоплює повтор уже вивченої інформації, засвоєння нових букв — поки учень зможе з легкістю розпізнавати їх та читати у сполученнях. Також ми підтримуємо постійний зв'язок із батьками дітей у телеграм-каналі: я надсилаю туди вивчену інформацію для самостійного повторення.