Християни та мусульмани прибрали територію військового шпиталю в Харкові

29.03.2019

47

26 березня група мусульман Харкова під проводом імама мечеті місцевого ІКЦ Євгена Глущенка та голови Військового капеланства мусульман України Мурада Путиліна пристала на запрошення друзів-християн прибрати разом територію Військово-медичного клінічного центру Північного регіону.

За словами шейха Євгена, попрацювали досить плідно, та потішило його навіть не це:

— Я безмежно радий учорашньому заходові у військовому шпиталі. У плані прибирання ми не зробили нічого надзвичайного: прибрали листя, гілля, колоди… Але з боку суспільного, громадянського, добросусідського було вельми втішно, що харків’яни різного віку, релігійних поглядів та професій посеред робочого тижня (вівторок) та робочого дня (13:00) вивільнилися від роботи та хатніх справ, щоб присвятити час добрій справі та показати, що ми цінуємо нашу дружбу, наше місто, нашу армію та нашу країну.

Підлітки з церкви та з мечеті також чудово знайшли спільну мову та працювали як команда, а ще співали пісень, жартували та сміялися.

Імам звернувся до учасників заходу зі словами подяки:

— Шановні брати й сестри, харків’яни! Цей невеликий захід надає мені багато честі через те, що я працював тут поруч із вами, небайдужим та найкращими громадянами міста! Дай Боже вам усього найкращого!