«Ні переслідуванням і насильству за релігійною ознакою!» — запрошуємо на круглий стіл!

19.08.2019

26

Генеральна Асамблея ООН цього року проголосила 22 серпня Міжнародним днем ушанування жертв насильства за релігійною ознакою. Саме з цієї нагоди 22 серпня (11:00–12:00) у Києві в конференц-залі ІА «Укрінформ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться Круглий стіл «Ні переслідуванням і насильству за релігійною ознакою!». Захід ініційований Всеукраїнською радою релігійних організацій (ВРРО) спільно з іншими, зокрема міжнародними, організаціями, що переймаються зазначеними в резолюції Генасамблеї ООН проблемами.

Мета організаторів — актуалізувати питання прав людини в релігійній сфері, озвучити факти переслідувань за релігійною ознакою, ознайомити з позитивним українським і міжнародним досвідом у справі встановлення миру й толерантності між релігійними інституціями, окреслити можливі заходи, що сприятимуть міжрелігійному порозумінню в Україні.

Запрошуємо всіх, кому не байдужа проблема свободи совісти (теоретичний та практичний аспекти), хто зацікавлений в об’єктивному висвітленні історії та сучасному розвитку релігійних інституцій в Україні та світі, у розбудові культури миру та реальних перетворень в Україні, зокрема ефективного захисту прав людини в царині віровизнання, взяти участь у круглому столі.

Додаткова інформація:

Алла Баранова allabaranova@gmail.com, +38 067 605-91-70

Людмила Филипович lfilip56@gmail.com, +38 067 959-92-81.