Нема заходів до Тижня міжрелігійної гармонії у Сєвєродонецьку? — Імам ініціює!

14.02.2020

25

Імам мечеті ІКЦ Сєвєродонецька Темур Берідзе не нарікав на відсутність у його місті заходів з нагоди Всесвітнього тижня гармонійних міжконфесійних відносин, що до них можна було б долучитися. Натомість він заручився підтримкою Луганської обласної військово-цивільної адміністрації (ЛОВЦА), керівництва евакуйованого Луганського медичного університету, що тепер працює в Рубіжному, а також священників шести християнських церков різних деномінацій — і вони разом провели такий захід для студентів цього вишу 10 лютого.

Учасники зібрання розповіли молоді про свою роботу, зокрема релігійні та соціальні проєкти релігійних громад. Імам Темур Берідзе у своєму зверненні також підкреслив надзвичайну важливість неупереджености та справедливости, незалежно від того, чи об’єднує вас спільне етнічне походження та віра:

— Ми повинні звільнитися від хибних уявлень одне про одного, стереотипів та упереджень. Молоді належить майбутнє, і яким саме буде це майбутнє — залежатиме від ставлення кожної конкретної людини до себе, суспільства, людства взагалі, [від того] як люди розуміють концепції добросусідства й суспільного блага.

Начальник відділу Управління культури, національностей та релігій ЛОВЦА Аліна Адамчук скористалася з нагоди й подякувала духівництву:

— Ваше служіння є безумовним моральним орієнтиром для багатьох наших співгромадян, що опинилися в умовах бойових дій. Ви спрямовуєте свій досвід та авторитет на відновлення душевного спокою мирян, закликаєте до миру та злагоди, робите все від вас залежне для підтримання міжрелігійного миру.