ДУМУ «Умма» налагоджує зв’язки з індонезійською організацією «Мухаммадія»

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
04.03.2020

10

2 березня делегація ДУМУ «Умма» на чолі з муфтієм Саідом Ісмагіловим у рамках офіційного візиту до Індонезії відвідала найбільшу мусульманську організацію країни — «Мухаммадія» (Muhammadiyah). Це об’єднання відоме своїми освітніми програмами, просвітництвом, добродійністю та соціальним служінням.

Сторони обмінялися пам’ятними подарунками: ще один декоративний таріль роботи відомого кримськотатарського кераміста Рустема Скибіна лишився в Індонезії.

За словами очільника «Мухаммадії», шейха Хайдара Нашира (Haedar Nashir), організація відкрила в Індонезії тисячі шкіл, мечетей, лікарень, дитячих садочків, сотні університетів і має безліч добродійних програм, серед них і за кордоном. І це не державні установи, а приватні заклади, засновані коштом мусульман.

Особливу увагу організація приділяє жіночій освіті та професійній діяльності. Жінки в Індонезії надзвичайно активні та обіймають високі посади в державі (чимало жінок — депутати парламенту. — Ред.) та в приватному секторі — і всі вони додержують приписів Ісламу.