Спільна толока мусульман і християн у військовому шпиталі Харкова

Повідомлення про помилку

User warning: The following module is missing from the file system: standard. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1156 of /home/fx341015/umma.in.ua/www/includes/bootstrap.inc).
15.04.2020

25

13 квітня представники двох релігійних громад, мусульманської і християнської, зібралися на території Військово-медичного клінічного центру північного регіону, що в Харкові, для спільної праці. Поміж мусульман — два імами-капелани Військового капеланства мусульман України, Євген Глущенко та Мурад Путилін.

Допомога фронту не припиняється й у період карантину, навіть у тилу. Днина була погожа, тож чоловіки охоче стали до роботи — копання траншеї для комунікацій. Під час кількох перерв на перепочинок мусульмани відправляли спільну молитву.

Нагадаємо, такі акції двох релігійних громад з упорядкування території Військового шпиталю відбуваються регулярно. Так було й торік, і позаторік. У 2020-му толока має особливості через карантин: відсутні жінки й діти, а на всіх учасниках — медичні маски та захисні рукавиці.