ІКЦ Києва завершив другий етап роздачі продуктових наборів — третій відбудеться перед Рамаданом

07.04.2020

74

Ісламський культурний центр столиці успішно завершив другий етап акції «Допоможи нужденному», що проходив 2–3 квітня. Комусь продукти роздали, іншим доправили просто додому.

У кожному пакунку — чималий запас борошна, рису, цукру, макаронних виробів овочів, олії, чаю та печива. Це маж дати людям уразливих категорій можливість самоізолюватися й не виходити по повсякденні продукти.

Перелік родин мусульман, що опинилися у скруті — через хворобу, інвалідність, самотню старість чи втрату роботи через карантин, — надало Духовне управління мусульман України «Умма».

Роздачу на подвір’ї ІКЦ розділили на дві частини не просто так: таким чином мусульмани уникли скупчення людей та зробили можливим додержання безпечної дистанції. З цією ж метою людей запрошували на різний час.

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов подякував усім добродіям:

— Це все придбано на пожертви мусульман України, що в цей важкий час відгукнулися на наш заклик та надали допомогу тим, хто її найбільше потребує. Нехай Всевишній Аллаг благословить усіх добродіїв! Людяність і любов до ближнього найбільш актуальні в часи важких випробувань.

Нагадаємо, передній етап акції у столичному ІКЦ відбувся наприкінці березня, а наступну роздачу київські мусульмани запланували перед початком Рамадану.