Саід Ісмагілов — у сотні найвпливовіших українців

25.12.2020

79

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саід Ісмагілов увійшов до списку ста найвпливовіших українців. У рейтингу, недавно опублікованому журналом «Кореспондент», шейх Саід посів 84 місце. Варто відзначити, що муфтій став єдиним представником мусульманських духовних осіб цього року.

«Якось неочікувано журнал „Кореспондент“ зарахував мене аж на 84 позицію рейтингу ТОП-100 найвпливовіших в Україні. Дякую за велику довіру до мене! Я, як завжди, служу Всевишньому Господу і служу народу України!» — прокоментував подію муфтій на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук».

Саід Ісмагілов незмінно входить до рейтингів найвпливовіших людей країни, починаючи від 2017 року. 2018-го його внесли у список найвпливовіших українців за версіями видань «Кореспондент», «Фокус» і «Новий час». Цього року шейх Саід уперше опинився на 84 місці.

Муфтій ДУМУ «Умма» відомий своєю відкритою проукраїнською позицією. Він публічно висловлює думку з актуальних питань як внутрішнього українського, так і міжнародного порядку денного. Не приховує шейх Саїд і свого бажання максимально консолідувати ісламську громаду України, також він послідовний прихильник мусульманського громадсько-політичного активізму.

Саід Ісмагілов не тільки духовна особа, але й учений-ісламознавець, громадський діяч: один з авторів Хартії мусульман України та Соціальної концепції мусульман України, а також постійний ініціатор та учасником різних майданчиків міжрелігійного та міжконфесійного діалогу.