0

«Україна — наш спільний дім»

Більше 30 представників різних релігійних конфесій та етнічних груп зібралися за круглим столом «Україна — наш спільний дім», що відбувся 4 березня у Запоріжжі. Всі вони висловили крайню стурбованість з приводу нагнітання ззовні ситуації в країні, а також щодо «Кримського питання». Від мусульман України був присутній Мухаммад Мамутов, імам запорізького Ісламського культурного центру.

1974676_689455297763540_331749589_nСвященнослужителі та представники діаспор (татарської, польської, білоруської, болгарської, німецької, грецької, грузинської, осетинської, єврейської) склали звернення до жителів Запорізької області, в якому закликали не сіяти ворожнечу між громадянами України, адже незважаючи на етнічні відмінності ми разом — єдина українська нація. «Всі ми — громадяни України, у нас немає поділу за релігійною і національною ознакою. Нас об’єднує любов і стурбованість за майбутнє, за наш спільний дім — Україну».

Релігійні та громадські діячі переконані, що тільки разом, об’єднавши свої зусилля заради цілісності України та звернувшись до Бога Милосердного, ми зможемо подолати виниклу кризу, зберегти мир і цілісність держави.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи