0

Настає благословенний місяць Зуль-хіджа

5898d8095428ee310bf7fa3da1864ff7Духовне управління мусульман України «Умма» вітає всіх одновірців країни з настанням благословенного місяця Зуль-хіджа.

Зуль-хіджа — один з чотирьох заборонених місяців був обраний Аллагом для мусульман, щоб здійснити в ньому прощу до Мекки. «На людей перед Аллагом покладено обов’язок здійснити паломництво в Дом [Каабу]. Але лише на тих, хто в змозі це зробити».  (Коран, 3:97).

У дні Зуль-хіджи мільйони прочан з усього світу прагнуть в священні місця щоб виконати веління Всевишнього Аллага, показати покірність перед Ним, підтвердити відданість релігії істини, проявити терпіння при виконанні ритуалів Хаджу, очиститися від минулих помилок і гріхів, наблизитися до Творця, сподіваючись на Його милість, прощення й нагороду райськими садами.

Праведні справи в перші десять днів Зуль-хіджа, найбільшою мірою винагороджуються Аллагом.

Говорячи про достоїнства цих днів пророк Мухаммад (мир йому і благословення) сказав:

«Немає більш гідної справи перед Аллагом і немає більш великої нагороди за нєї, ніж праведні справи, здійснені протягом десяти днів Жертвопринесення (тобто протягом дев’яти днів, що передують Святу Жертвоприношення). Його запитали: «І навіть джихад на шляху Аллага?» Пророк сказав: І навіть джихад на шляху Аллага, якщо тільки (мова не йде про) людину, що ризикував заради Аллага собою, своїм майном і не приніс назад ні того, ні іншого».

Дорогі брати і сестри! Нехай Всевишній Аллаг благословить ваші праведні діяння в цьому місяці, відповість на ваші благання і полегшить шлях до Його милості.

ДУМУ «Умма»

Підшито до: Новини, Офіційні заяви, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи