0

Співчуття у зв’язку зі смертю імама мусульманської громади Алчевська

гирфан_2Духовне управління мусульман України «Умма» висловлює співчуття рідним та близьким, а також всім мусульманам Алчевська у зв’язку зі смертю імама місцевої громади Гільдєєва Гірфана.

Мусульмани України пам’ятатимуть Гірфана-хазрата перш за все, що він через усе своє життя проніс міцну віру у Всевишнього Аллага і ділився єю з усіма навкруги. Незважаючи на те, хтоб не був при владі, Гірфан-хазрат залишався незмиваємим островом віри й моралі в морі невігласу. Завдяки його странням й наполегливості в Алчевську була заснована мечеть, яка стала своєрідним магнітом, символом відродження ісламських традицій для місцевих мусульман. Тож нехай Господь дарує своєму щирому рабу обіцяний палац в Раю.

«Не витримало всіх потрясінь здоров’я одного з найбільш шанованих аксакалів України. Мої найглибші співчуття і молитви за нього.
Він був одним з тих «залізних» людей, які відроджували Іслам в Україні. За тверду прихильність Ісламу, його, з подачі комуністів, навіть звільнили з роботи. Імперія атеїзму розвалилася, а він консолідував віруючих і почав будувати мечеть в Алчевську. І збудував. І до останнього дня в ній служив. Нехай буде милостивий до нього Всевишній Аллаг. Господь свідок — він був знаковою фігурою, таким собі уособленням перемоги індивідуальної віри, над злим і агресивним невір’ям», — висловив свої співчуття муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов.

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: 

Схожі записи