0

Муфтій ДУМУ: «Вибір народу України підтверджує його прагнення»

10012115_710597525698513_4893759816403975276_o

Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов 29 жовтня завітав на конференцію «Україна і Ватикан», що була організована відділенням релігієзнавства інституту філософії ім. Г. Сковороди. Користуючись нагодою,  голова відділення А. Колодний  запросив до вітального слова  шейха Саіда.

«Вибір народу України підтверджує його прагнення до Європи. Історично так склалося, що українці живуть в Європі, тяжіють до європейського простору, а Україна є частиною європейської цивілізації. Звісно, що католіцька церква відіграла в формуванні  Європи значну роль. Як на мене сьогодні католізизм є доволі прогресивним й сучасним напрямком в християнстві. А нам, мусульманам, потрібно добре розуміти європейську ментальність, культуру та фундаментальні засади європейської цивілізації. А також потрібно налагоджувати більш тісні зв’язки з мусульманами Європи», — звернувся до присутніх муфтій ДУМУ.

Слід додати, що в ході конференції Муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов мав нагоду привітати єпископа Української Греко-Католицької Церкви Любомира Гузара побажати йому міцного здоров’я та многії літа.

 

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: 

Схожі записи