0

Духовне управління мусульман України «УММА» вітає всіх мусульман України з новим 1433 роком хіджри!

Із заходом сонця ввечері 25 листопада 2011 року починається місяць Мухаррам – перший місяць мусульманського календаря. У свою чергу, 26 листопада – перший день 1433 року хіджри.

d0bfd183d181d182d18bd0bdd18f

ДОРОГІ МУСУЛЬМАНИ!
БРАТИ І СЕСТРИ В ІСЛАМІ!

Щиро вітаємо вас і всіх мусульман світу з Новим 1433 роком хіжри!
Хіджра нашого улюбленого пророка Мухаммада (мир йому і благословення!) стала поворотною подією в історії поширення Ісламу. Від цієї події почалося переможне розповсюдження Слова Всевишнього Аллага по всіх землях і серед усіх народів.
Для кожного вірного цей день пов’язаний із надіями на більш успішне й щасливе життя, подібно до того, як вірив у свій успіх посланець Аллага (мир йому благословення!), виходячи вночі в далекий шлях назустріч новій добі Ісламу.
Щиро зичимо всім миру, милості Всевишнього Аллага, щастя й процвітання в Новому 1433 році!
Із новим 1433 роком хіджри, дорогі мусульмани!
Муфтій ДУМУ «Умма»
Саід Ісмагілов

Мусульманський місячний календар було запроваджено 639 р. халіфом Умаром ібн Аль-Хаттабом. Він має 12 місяців. За початок літочислення взято дату 12 липня 622 р. – перший день першого місяця (1 мухаррама) року хіджри пророка Мухаммада (мир йому благословення!) з Мекки до Медини.
Календар хіджри загальний для всіх мусульман світу. У деяких країнах це офіційний календар, а для решти мусульман він відіграє роль релігійного календаря. За ним визначаються новий рік, ісламські свята, початок і кінець священного Рамадану, а також час хаджу.

Підшито до: Офіційні заяви

Останні записи