0

День захисника України — свято для кожного з нас!

1443605522Щиро вітаю наших захисників зі святом — власним, здобутим кров’ю, омитим сльозами матерів, дружин і дітей.

Від імені мусульман України хочу сердечно привітати наших захисників, і не тільки одновірців, бо всі ми завинили вами. Якби не ви — агресор їздив би вулицями всіх міст України, грабуючи, катуючи, вбиваючи та ґвалтуючи. Ми, мусульмани, добре пам’ятаємо слова пророка Мухаммада (мир йому і благословення): «Невдячний Господеві той, хто не дякує людям».

Українські мусульмани були одні з перших серед тих, хто допомагав нашим заблокованим військовим частинам у Криму. Українські мусульмани служать у лавах Збройних Сил і добровольчих українських батальйонах. Українські мусульмани долучилися до волонтерського руху, підтримуючи наших вояків і вимушених переселенців з окупованих територій.

Лише так, коли кожен намагається зробити бодай якийсь внесок у нашу перемогу, ми всі вистоїмо. Лише пліч-о-пліч, лише захищаючи спину одне одному й покладаючись одне на одного на всі сто.

Зі святом вас, наші захисники! Нехай благословить вас Господь і якнайскоріше дасть мир нашій країні. Повертайтеся живими!

Любі брати й сестри в Ісламі, любі земляки — бережімо наших воїнів! Не дамо перетворити це свято на день вшанування загиблих і привід згадати ветеранів мало не раз на рік. Ми, цивільне населення, маємо стати надійним тилом для наших захисників, їхньою справжньою підтримкою. Це свято нам задорого дісталося, щоби сприймати його як формальність. Буде злочином забути ціну миру та безпеки для наших домівок, для нашої спільної Батьківщини. Пам’ятаймо про це!

І наостанок хочу закликати тих, хто прочитає моє звернення: подякуйте тим, хто тепер, у холодних окопах чи на ротації щомиті готовий стати на захист нашої країни. Я переконаний, майже кожен з нас має таких родичів або знайомих. І нехай береже нас усіх Господь!

Саід Ісмагілов,

Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Новини, топ 3 Мітки: , ,

Схожі записи