0

Землетрус у Південній Азії: чи струсне наші душі?

Afghanistan EarthquakeМайже 400 тіл людей, що не змогли врятуватися від страшного восьмибального землетрусу 26 жовтня, вже знайдено, але пошуково-рятувальні експедиції, просуваючись у високогірні райони, знаходять нових і нових загиблих. Про це не дуже говорять у новинах, адже це «десь там», у далекому Пакистані, Афганістані, Північній Індії. Але ж ми, українці всіх національностей і віровизнань, добре знаємо з власного досвіду, як це боляче, коли у твоїй країні біда, а іншим байдуже.

ДУМУ «Умма» від імені мусульман України щиро співчуває рідним і близьким жертв стихії, а також усім, хто зазнав поранень, утратив домівку та майно. Воістину, Аллагові належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій термін.

Ми бажаємо терпіння постраждалим і їхнім родинам, а також рідним і близьким загиблих. Посланець Аллага (мир йому і благословення) казав і про терпіння, що мають виявити родичі покійного:

«Якщо когось із рабів (Аллага) спіткає якесь нещастя, а він скаже: „Воістину, ми належимо Аллагові й до Нього повернемося! Аллагу, нагороди мене в нещасті моїм і дай мені натомість щось ліпше!“, — Аллаг Усевишній неодмінно нагородить його в його біді й дасть йому натомість щось ліпше».

Ми також закликаємо наших одновірців-земляків хоч би помолитися за загиблих і постраждалих, що лишилися перед зимою просто неба. Помолитися за якнайскоріше одужання поранених, за те, щоби сироти знайшли якнайліпших опікунів, котрі дбатимуть про них і виховають їх із любов’ю, без докорів і принижень.

Якщо ви маєте можливість допомогти матеріально, або запропонувати свою допомогу, можна долучитися до міжнародних мусульманських ініціатив, переказати кошти на рахунок однієї з мусульманських організацій, що вже працюють на місці трагедії.

І навіть якщо ви можете лише молитися за постраждалих, ми просимо вас зробити це, бо Всевишній віддячить за нашими намірами, а ще через те, що байдужість призводить до зачерствіння сердець. Вірі в Бога й любові до Нього складно вміститися в черствому серці, а ми, мусульмани, боїмося втратити віру.

 

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи