0

Щирі співчуття Муфтію Саіду Ісмагілову через смерть матері

_to_him_we_belongПісля тривалої боротьби з онкологічним захворюванням обірвалося життя Равілі Ісмагілової, матері Муфтія Духовного управління мусульман України «Умма» Саіда Ісмагілова.

Кожній людині наречено прожити певну кількість днів, і ніхто не знає, який з цих днів буде останній, утім, утрата матері — це завжди тяжкий удар.

Висловлюємо свої найщиріші співчуття нашому Муфтію та його родині й долучаємося до його дуа за небіжчицю. Воістину, Аллагові належить те, що Він забрав, і те, що Він дарував, і всьому Він визначив свій термін.

Молимо Господа, щоб тривала недуга, яка, без сумніву, завдала страждань покійній, очистила її від гріхів, як про це сказано в хадисі, та її душа стала перед своїм Творцем звільненою від тягаря хибних думок, слів та вчинків. Нехай у День Воскресіння вона буде серед праведників!

Пані Равіля виховала гідного сина, що неодмінно читатиме за неї дуа, і ми молимо Всевишнього, щоби Він звільнив покійну від випробувань могили та втішив її раєм у Судний день, як про це сказано в хадисах:

«Справді, людину (мусульманина) вивищуватимуть у раю, і вона спитає: “За що мені це?” Їй скажуть: “Завдяки твоїй дитині, що просила для тебе прощення”»;

«Після смерті людини, (всі) її (добрі) вчинки припиняються, крім трьох: безперестанної милостині, знання, що з нього можуть користатися (інші люди), або праведної дитини, що звертатиметься до Аллага з молитвами за неї».

Хай Господь дасть рідним і близьким Равілі Ісмагілової терпіння в час утрати, адже посланець Аллага (мир йому і благословення) казав і про терпіння родичів покійного:

«Якщо когось із рабів (Аллага) спіткає якесь нещастя, а він скаже: „Воістину, ми належимо Аллагові й до Нього повернемося! Аллагу, нагороди мене в нещасті моїм і дай мені натомість щось ліпше!“, — Аллаг Усевишній неодмінно нагородить його в його біді й дасть йому натомість щось ліпше».

Колектив Духовного управління мусульман України «Умма»

Підшито до: Офіційні заяви, топ 3 Мітки: ,

Схожі записи